9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Чкаловська ОТГ

НАВЧАЛИСЯ, ДІЛИЛИСЯ, СПІЛКУВАЛИСЯ Зустріч з адміністраторами Центрів розвитку г…

НАВЧАЛИСЯ, ДІЛИЛИСЯ, СПІЛКУВАЛИСЯ

Зустріч з адміністраторами Центрів розвитку громад, яку організували і провели фахівці від Міжнародної організації Актед, включала у себе навчання та обмін досвідом. Участь у заході взяла адміністраторка Пролісненського ЦРГ Марія Жмурко. Відбувалася подія у м. Берестин.

– Було цікаво послухати колег про те як організовано цей простір в інших громадах, – ділиться пані Марія. – Також ділилася власним досвідом роботи нашого Центру та тими заходами, що відбуваються на його території.

Зокрема Марія Жмурко пояснила, що ЦРГ використовують благодійні фонди, які проводять тренінги, майстер-класи та інші навчання. Також органи місцевого самоврядування організовують тут наради, круглі столи, зустрічі з населенням.

– У нас немає де проводити культурницькі заходи, бо у Будинок культури був «прильот» і глядацька зала зі сценою наразі дуже пошкоджені, – зазначила адміністраторка. – То у Центрі відбуваються виставки, заходи з нагоди державних свят, дитячі події тощо.

Протягом зустрічі повідомлялося про відкриття нових таких Центрів у селах Могилів та Саксагань. Тож навчання більше було спрямоване на тих адміністраторів, які тільки починають роботу.

– Дуже вдячна організаторам зустрічі нашим партнерам від Актед за цю можливість побачитися не через екран ноутбука, – ділиться пані Марія. – Це так важливо сьогодні. А ще було цікаво оглянути пам’ятки культури громади, адже захід проходив на території Краєзнавчого музею м. Берестина. Продовжуємо роботу і до нових зустрічей!





x
Помічник