9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Володимирецька ОТГ

У Центр культури і дозвілля “Перлина Полісся” відбувся урочистий захід з наго…

У Центр культури і дозвілля “Перлина Полісся” відбувся урочистий захід з нагоди вручення державних нагород жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Цього дня заслужені відзнаки отримали багатодітні матері Володимирецької, Каноницької та Рафалівської територіальних громад. Лише у Володимирецькій громаді цього високого звання удостоєно понад 60 жінок, які виховали п’ятьох і більше дітей, вклавши у них любов, мудрість, працьовитість та повагу до рідної землі.

Державні нагороди та посвідчення матерям вручили начальник Вараської районної військової адміністрації Олександр Гузич та голови й заступники голів громад.

Заступник Володимирецького селищного голови Іван Базака, вітаючи нагороджених, зазначив:
«Справжня сила України народжується не лише на полі бою. Вона народжується в українській родині — у материнській молитві, турботі, безсонних ночах і щоденній праці. Саме матері виховують покоління, яке будує, захищає та прославляє нашу державу. Низький уклін кожній з вас за вашу любов, жертовність і невтомну працю».

У час, коли Україна бореться за свою свободу і майбутнє, материнство набуває особливого значення. За кожною нагородою — роки самовідданої праці, дитячі усмішки, переживання, перемоги та велика любов, яка не знає меж.

Щиро вітаємо усіх матерів-героїнь із заслуженим визнанням. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, миру, щасливої долі вашим дітям та онукам. Нехай кожна дитина буде вашою гордістю, а кожен день дарує радість і тепло.

💐 Дякуємо за те, що своїм життям і прикладом ви примножуєте найцінніше багатство України — її людей.





x
Помічник