Пришибська ОТГ
Шановні фермери та працівники аграрного сектору Пришибської громади! Від щирого…
🤗Шановні фермери та працівники аграрного сектору Пришибської громади!
Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом!
Земля завжди була і залишається найбільшим багатством України, а люди, які на ній працюють — її головним скарбом. Ваша праця — це основа життя, розвитку нашої громади та економічної стабільності всієї держави. У цей непростий час ви продовжуєте демонструвати незламність, високий професіоналізм та вірність своїй справі.
🤗Дякуємо вам за хліб на столі, за підтримку громади та за вашу вагому частку у наближенні нашої спільної Перемоги.
Нехай природні стихії обходять ваші поля стороною, а кожен день приносить нові здобутки. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, мирного неба та впевненості у завтрашньому дні!
З повагою,
Сільський голова
Валентина ГОРОДЯНКО