9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Без категорії

Миколаївські велосипедистки – срібні призери чемпіонату України!

Миколаївські велосипедистки вибороли ІІ місце на чемпіонаті України.

У складі команди вихованки СДЮСШОР з велоспорту: Анастасія Петрук, Єлизавета Гулак, Ярослава Хміляр та Валерія Пушкар.
Вітаємо наших спортсменок та їх тренерів!

x
Помічник