9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Без категорії, Економіка, Суспільство

Миколаїв: понад 60 установок для очищення води

У Миколаєві вже змонтовано понад 60 осмотичних установок для очищення води. Найближчим часом очікується встановлення ще кілька одиниць такого обладнання.

Про це в інтерв’ю Суспільному Миколаїв розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

Значна частина осмотичних установок монтується в адміністративних або інших комунальних будівлях, аби миколаївці, попри примхи погоди, могли набрати питну воду.

Мер повідомив, що відновити централізовану подачу питної води можна буде через 3 тижні після звільнення Херсону від російських окупантів. Фахівці міської ради вже розробили план ремонтних робіт.

Наразі міська влада також працює над питанням щодо заміни старих водопровідних мереж на сучасні пластикові.

x
Помічник