Завтра – Водохреще За давньою традицією українці пірнатимуть в ополонки, вшано…
05.01.2026
Сьогодні у м. Запоріжжя відбувся фінальний етап обласних змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Наша гімназія, представлена учнями 5-9 класів, гідно виступила серед 28 команд навчальних закладів області.
За результатами запеклої боротьби наші спортсмени посіли 5 загальнокомандне місце.
Пишаємося нашими учнями та дякуємо за професіоналізм, витримку та командну роботу. Цей досвід стане міцним фундаментом для майбутніх перемог! 🇺🇦#ПлічОпліч #ШкільніЛіги #Запоріжжя #Спорт #РазомПереможемо #НашаКоманда