9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Тячівська Отг

Тячівські гандболістки — переможниці міжнародного турніру! Упродовж 15–17 червн…

Тячівські гандболістки — переможниці міжнародного турніру!

Упродовж 15–17 червня 2026 року в місті Тячів відбувся Міжнародний турнір з гандболу серед команд дівчат 2015–2016 років народження.

У змаганнях взяли участь вісім команд. Упродовж трьох днів юні спортсменки демонстрували високий рівень підготовки, командну взаємодію, наполегливість і справжню жагу до перемоги. За підсумками змагань команда КНПЗ «ДЮСШ Тячівської міської ради» виборола перше місце.
У фінальному поєдинку тячівські гандболістки впевнено перемогли команду КЗ «СДЮСШОР з гандболу» Закарпатської обласної ради, м. Ужгород, із рахунком 14:5.

Призові місця розподілилися таким чином:
І місце — КНПЗ «ДЮСШ Тячівської міської ради»;
ІІ місце — КЗ «СДЮСШОР з гандболу» Закарпатської обласної ради, м. Ужгород;
ІІІ місце — команда міста Негрешть-Оаш, Румунія.

Щиро вітаємо юних гандболісток із заслуженою перемогою та бажаємо їм подальших спортивних успіхів, нових досягнень і яскравих перемог!

Особлива подяка тренерам Вікторії та Роману Самарським за професійну підготовку спортсменок, щоденну працю, підтримку та вагомий внесок у розвиток дитячого гандболу в громаді.





x
Помічник