Горішньошеровецька ОТГ
Щира гордість нашої громади! Відповідно до Указу Президента України від 8 травн…
Щира гордість нашої громади!
Відповідно до Указу Президента України від 8 травня 2026 року №373/2026, нашій землячці Марині Василівні Сторощук присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Наразі державне звання вже офіційно присвоєно Указом Президента, а урочисте вручення нагрудного знака та посвідчення до почесного звання відбудеться пізніше.
Ця висока державна відзнака є заслуженим визнанням багаторічної материнської праці, турботи та самовідданості у вихованні дітей. Родина Марини Василівни є прикладом міцної української сім’ї, де панують любов, взаєморозуміння, повага та відповідальність. Діти виховуються в хороших умовах, здобувають освіту, шанують родинні цінності та є гідною гордістю своїх батьків.
У домі завжди панують порядок, затишок і сімейна злагода, а щоденна праця та турбота батьків створюють належні умови для гармонійного розвитку дітей.
Щиро вітаємо Марину Василівну та всю її родину з цією почесною відзнакою! Бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла, благополуччя, миру та нових досягнень дітей на благо нашої громади та України.