9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Білківська ОТГ

ЗУСТРІЧ З «НАДЗВИЧАЙНИКАМИ» ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ СПІВПРАЦІ Днями у сесійній залі сіль…

ЗУСТРІЧ З «НАДЗВИЧАЙНИКАМИ» ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ СПІВПРАЦІ

Днями у сесійній залі сільської ради відбулась робоча зустріч керівника територіальної громади з представниками ДСНС. Темою зустрічі стала пожежна, техногенна безпека в громаді тощо.

Білківський сільський голова Василь Зейкан окреслив стан справ. Зокрема, зауважив, що є певні напрацювання щодо створення Центру безпеки в громаді. З цією метою здійснювалася активна співпраця з проєктом «Говерла» в Україні. Але, як відомо, цей проєкт уже закрили. Нині в громаді нема окремих відповідних підрозділів, а багато з цих функцій покладається на вже наявних спеціалістів.

«Надзвичайники» висловили низку власних пропозицій щодо покращення ситуації в профільному напрямку. За словами керівника громади, вони будуть враховані. Сторони домовилися про те, що окремі з цих питань розглядатимуть вже на найближчому засіданні комісії ТЕБ та НС сільської ради.

Участь в зустрічі взяла також начальниця відділу військового обліку та цивільного захисту сільської ради Ірина Дудаш.




x
Помічник