Донецька ОТГ
Обдаровані діти – гордість і майбутнє нашої громади Обдаровані діти – гордіс…
🌟 Обдаровані діти – гордість і майбутнє нашої громади 🌟
🏆 Обдаровані діти – гордість, надія і майбутнє України, джерело її авторитету у світі 🌍. Кожна нація сильна своїми талантами ✨, а талант завжди родом із дитинства. Саме тому підтримка здібної молоді, створення умов для розвитку її потенціалу та визнання досягнень є одним із пріоритетних напрямів роботи Донецької селищної територіальної громади.
🎉 18 червня 2026 року відбулося урочисте свято вшанування талановитої учнівської молоді та їхніх наставників. Під час заходу було проведено церемонію нагородження 🏅 та вручення одноразових грошових винагород 💰 і цінних подарунків 🎁 здобувачам освіти, педагогічним працівникам та керівникам закладів освіти за вагомі досягнення у 2025/2026 навчальному році.
💵 Загалом на підтримку та заохочення обдарованої молоді, педагогів, керівників закладів освіти, а також нагородження переможців інтелектуальних, творчих і спортивних змагань з бюджету громади було спрямовано 277 204 гривні.
🎓 Грошові винагороди отримали 28 випускників 9-х класів, які здобули свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою, та 12 випускників 11-х класів, які завершили навчання і отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою.
🌟 Особливу гордість громади становлять учні – переможці та призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, міжнародних мовно-літературних конкурсів та творчих змагань:
🏆 Кулик Олександр (Андріївський ліцей №1) – І місце з біології, ІІІ місце з історії та ІІІ місце з фізики;
🏆 Лисак В’ячеслав (Андріївський ліцей №1) – ІІ місце з біології;
🏆 Майко Поліна (Донецький ліцей №1) – ІІ місце з української мови та літератури;
🏆 Темлякова Ангеліна (Донецький ліцей №2) – ІІ місце з хімії;
🏆 Бережна Софія (Андріївський ліцей №2) – ІІІ місце з хімії;
🏆 Лукаш Поліна (Пришибський ліцей) – дворазова призерка Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
🏆 Шпачинська Віолетта (П’ятигірський ліцей) – призерка Фестивалю ораторського мистецтва.
👑 Під час свята відзначено переможницю номінації «Лідер року – 2026» – ученицю Донецького ліцею №2 Єріну Валерію Андріївну, яка є прикладом активної громадянської позиції, відповідальності та лідерства.
🎁 Цінними подарунками нагороджено учнів, які прославили громаду своїми перемогами у всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах і фестивалях. Серед них – Дмитро Цибульник, Даріна Панченко, Діана Шевелін, Даніл Кравченко (Пришибський ліцей), Кіра Татькова та Марія Ващенко (Донецький ліцей №1), Маргарита Шатохіна, Вікторія Овдієнко, Яків Юхно та Поліна Шендрик (Андріївський ліцей №2).
💐 Окремі слова вдячності були адресовані педагогам-наставникам, які підготували переможців та призерів інтелектуальних і творчих конкурсів. Завдяки їхній професійній майстерності та відданості справі учні громади гідно представляли Донецьку селищну територіальну громаду на обласному та всеукраїнському рівнях.
⚽Під час заходу відзначено й спортивні досягнення учнівської молоді. Цінними подарунками нагороджено команду Донецького ліцею №1, яка виборола ІІІ місце в обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу. Подяку за якісну підготовку юних спортсменів оголошено вчителю фізичної культури Віктору Костянтиновичу Собківу.
🎊 Щиро вітаємо всіх нагороджених учнів, педагогів, керівників закладів освіти та батьків! Бажаємо нових звершень, натхнення, впевненості у власних силах, невичерпної енергії та нових перемог 🏆 на благо Донецької громади та України! 🇺🇦