9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Донецька ОТГ

Шановні мешканці громади! З метою забезпечення санітарно-епізоотичного благоп…

📢 Шановні мешканці громади!

З метою забезпечення санітарно-епізоотичного благополуччя території громади, профілактики та недопущення поширення сказу серед тварин і людей, а також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 №720, у Донецькій селищній територіальній громаді буде проведено комплекс заходів щодо гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин.

З 25 червня по 6 липня 2026 року за адресою: селище Донець, вул. Весняна, 34 працюватиме пересувний пункт ветеринарної медицини, де здійснюватимуться заходи в межах Програми поводження з безпритульними тваринами на території Донецької селищної громади на 2025–2027 роки.

У зазначений період на території громади проводитимуться:

✔️ вилов безпритульних тварин гуманними методами;
✔️ ветеринарний огляд та обробка;
✔️ вакцинація проти сказу;
✔️ стерилізація;
✔️ ідентифікація шляхом встановлення вушної бірки;
✔️ повернення тварин до місць їх попереднього перебування після проведення необхідних процедур.

Такі заходи спрямовані на зменшення ризиків поширення небезпечних захворювань, контроль чисельності безпритульних тварин та формування безпечного середовища для мешканців громади.

Просимо жителів із розумінням поставитися до роботи спеціалістів та сприяти проведенню зазначених заходів.

x
Помічник