Радехівська Отг
19 червня в Україні відзначається День фермера. День тих, що звикли до щоденної …
19 червня в Україні відзначається День фермера.
День тих, що звикли до щоденної праці до схід сонця, що сміливо беруть на себе відповідальність за прийняті рішення, не чекають дарунків від долі, а будують своє життя і добробут власними руками та щиро й потужно підтримують ЗСУ.
Дорогі фермери Радехівщини! Вітаємо з професійним святом!
Нехай Господь обдаровує Ваші будні сприятливою погодою, додає сил і снаги, дарує міцне здоров’я і щедрий дохід.
Бажаю Вам гарних врожаїв і мирного неба, поваги від людей і підтримки від держави. Зичу, аби поряд були хороші друзі, щира підтримка і розуміння від рідних і близьких. Любові, достатку і реалізації мрій у вільній, мирній і процвітаючій Україні!
Слава ЗСУ! Слава Україні!
Міський голова
Степан КОХАНЧУК