Брусилівська ОТГ
22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Сьогодні …
🕯️ 22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів людей, чиї долі були зруйновані страшними подіями Другої світової війни. Цей день нагадує нам про величезні людські втрати, біль розлук, знищені міста і села та випробування, які випали на долю нашого народу.
22 червня 1941 року стало трагічною датою для України та багатьох народів світу. Війна принесла невимовний біль, руйнування, втрати рідних і близьких, залишивши глибокий слід у долях цілих поколінь.
У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Брусилівський селищний голова Володимир Габенець поклав квіти до Обеліску Слави, розташованого в центрі селища. Цей символічний жест є даниною пам’яті всім, хто загинув у роки Другої світової війни, захищаючи рідну землю.
Ми згадуємо всіх, хто поліг на полях битв, був закатований у концтаборах, помер від голоду та поневірянь, усіх мирних жителів, чиї життя обірвала війна.
Сьогодні, коли український народ знову відстоює свою свободу та незалежність, пам’ять про трагедію війни та подвиг попередніх поколінь набуває особливого значення. Вона нагадує нам про ціну миру, людського життя та свободи.
🕯️ Вічна пам’ять усім загиблим. Вічна слава героям, які боролися за мирне майбутнє.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.