Лозівська Отг
У Лозовій вшанували пам’ять жертв війни та поклали квіти до Меморіалу Слави 22 …
У Лозовій вшанували пам’ять жертв війни та поклали квіти до Меморіалу Слави
22 червня у Лозовій відбувся мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Біля Братської могили Меморіалу Слави зібралися керівники громади та району, помічник народного депутата України Юлії Світличної, представники правоохоронних органів, ветерани, депутати міської ради, громадськість та небайдужі мешканці.
Під час заходу присутні згадали трагічні сторінки Другої світової війни, яка стала одним із найважчих випробувань для українського народу. Учасники мітингу вшанували пам’ять мільйонів загиблих українців, які віддали свої життя у боротьбі з нацизмом, а також усіх жертв війни та тоталітарних режимів.
Особливої актуальності пам’ятна дата набуває сьогодні, коли Україна знову протистоїть агресору та бореться за свою свободу і незалежність. Під час заходу наголошувалося, що сучасні захисники продовжують справу поколінь, які у різні часи ставали на захист рідної землі.
Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.
Після цього відбулася церемонія покладання квітів до Братської могили Меморіалу Слави. Квіти поклали від Лозівської міської ради та її виконавчого комітету, народного депутата України Юлії Світличної, Лозівської районної ради, нинішніх захисників України, правоохоронців, депутатського корпусу та ветеранів Лозівщини.
Учасники заходу схилили голови перед подвигом усіх, хто боровся за свободу рідної землі, та висловили вдячність нинішнім воїнам, які продовжують захищати Україну.
Пам’ять про жертв Другої світової війни та героїв сучасної російсько-української війни назавжди залишатиметься у серцях українців як нагадування про високу ціну миру, свободи та незалежності.