Пирятинська Отг
Пирятин приймав змагання на Кубок серед команд ДЮСШ з легкоатлетичного двоборств…
🏃Пирятин приймав змагання на Кубок серед команд ДЮСШ з легкоатлетичного двоборства.
У турнірі взяли участь представники дев’яти команд, які представляли дитячо-юнацькі спортивні школи Пирятина, Миргорода, Полтави, Гребінки, Лубен, Лохвиці, Ромен, Балаклії та Сухополової.
Загалом у змаганнях взяли участь 113 спортсменів 2013–2016 років народження, які були поділені на дві вікові групи.
🏆За підсумками змагань команда Пирятинської ДЮСШ випередила всіх суперників і посіла перше загальнокомандне місце. Друге місце виборола команда Гребінківської ДЮСШ, третє — Миргородської.
У скарбничці пирятинських спортсменів — 22 медалі: 9 золотих, 9 срібних та 4 бронзових.
🥇Перемогу у своїх дисциплінах святкували вихованці Пирятинської ДЮСШ Елеонора Медведєва, Вадим Курочка, Анна Ралець, Антон Дерепко, Мілана Московчук, Вікторія Шалун, Микола Козін, Даніїл Матвіїв, Дарина Литовченко.
🥈Срібні медалі змагань завоювали Сніжана Кадура, Софія Левицька, Віктор Котов, Давид Курочка, Дарія Міль, Дмитро Омельяненко, Яна Чепурна, Назар Вовченко, Іларія Федчук.
🥉Бронзові медалі у Максима Кальницького, Каті Тарасенко, Олі Авраменко, Каріни Кушнерьової.
Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо нових спортивних звершень!