Калуська Отг
23 червня у Калуській громаді — День без авто! У межах Тижня Днів сталої енергі…
🚗❌23 червня у Калуській громаді — День без авто!
У межах Тижня Днів сталої енергії – 2026, який проводиться за підтримки Угоди мерів-Схід, 23 червня у Калуській громаді оголошується День без авто.
📢Запрошуємо мешканців громади хоча б на один день відмовитися від використання власного автомобіля та обрати більш екологічні способи пересування: пішу прогулянку, велосипед або громадський транспорт.
Кожна поїздка без автомобіля — це менше викидів вуглекислого газу в атмосферу, чистіше повітря, менше шуму на вулицях та більше турботи про власне здоров’я.
День без авто — це не лише екологічна акція, а й можливість замислитися над тим, як наші щоденні звички впливають на довкілля та майбутнє громади.
🙌🏻Долучайтеся до ініціативи та зробіть свій внесок у сталий розвиток Калуської громади!
Обирай кроки замість кілометрів за кермом. Разом рухаємося до сталого майбутнього!
#Калуська_ТГ_Дні_сталої_енергії