Берегівська Отг
У Берегові відбувся щорічний товариський ветеранський футбольний турнір пам’яті …
⚽️У Берегові відбувся щорічний товариський ветеранський футбольний турнір пам’яті Гейзи Колочаї — нашого земляка, видатного футболіста та срібного призера Чемпіонату світу з футболу 1934 року.
👉Вшанувати пам’ять легенди закарпатського футболу зібралися ветеранські команди з Берегова, Воловця, Іршави та Мукачева, юні футболісти команди «Берегвідейк», а також представники громадських і благодійних організацій.
🙌Зі словами привітання до учасників турніру звернулися заступник міського голови Степан Вінце, головний тренер парламентської збірної Угорщини Золтан Модьор, Консул Угорщини в місті Берегове Балог Дьордь, член виконавчого комітету Закарпатської асоціації футболу Степан Селменський та громадський діяч Василь Гаджега.
🏆За результатами напружених матчів та серії післяматчевих пенальті перемогу здобула команда «Воловець». Друге місце посіла команда «Мукачево», третє — «Берегове», четверте — «Іршава».
Найкращими гравцями турніру визнано: Олександра Монду (Воловець), Олега Олбехта (Мукачево), Віталія Решка (Берегове) та Михайла Семака (Іршава).
🤝Дякуємо всім учасникам, організаторам та вболівальникам за чудову атмосферу, спортивний азарт і збереження пам’яті про людей, які прославляли Берегове на міжнародному рівні.
⚽️Beregszászban idén is megrendezésre került a hagyományos veterán labdarúgótorna Kolocsay Géza, a kiváló helyi származású futballista és az 1934-es világbajnokság ezüstérmesének tiszteletére.
👉A rendezvényre Beregszász, Volóc, Ilosva és Munkács veteráncsapatai érkeztek, mellettük a Beregvidék ifjúsági csapata, valamint civil és jótékonysági szervezetek képviselői is részt vettek az eseményen.
🙌A tornát Vincze István alpolgármester, Magyar Zoltán, a magyar parlamenti válogatott szövetségi kapitánya, Balogh György beregszászi magyar konzul, Sztyepan Szelmenszkij, a Kárpátaljai Labdarúgó Szövetség végrehajtó bizottsági tagja, valamint Vaszil Hadzsega civil aktivista nyitotta meg.
🏆A szoros, izgalmas mérkőzések és a tizenegyespárbajok után Volóc csapata végzett az első helyen. Második lett Munkács, harmadik Beregszász, negyedik Ilosva.
A torna legjobb játékosai: Olekszandr Monda (Volóc) Oleg Olbeht (Munkács) Vitalij Resko (Beregszász) Mihajlo Szemak (Ilosva)
🤝Köszönjük minden résztvevőnek, szervezőnek és szurkolónak a jó hangulatot, a sportszerű küzdelmeket és azt, hogy továbbra is ápolják Kolocsay Géza emlékét.