Гніванська Отг
Днями у Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Шість…
⚽ Днями у Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Шість команд, сформованих із представників Сил безпеки та оборони, взяли участь у футбольному турнірі, який організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».
👉 Для багатьох військовослужбовців це стала перша від початку повномасштабної війни можливість зустрітися з побратимами, відчути командний дух та повернутися до улюбленої гри.
💬 «Наше завдання – підтримувати захисників не лише словами вдячності, а й реальними можливостями для відновлення, спілкування та активного життя в громаді», – наголосив заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко, який долучився до церемонії відкриття.
🏆 У Золотій лізі перемогу здобула команда 5-го окремого полку зв’язку оперативного командування «Північ». Друге місце посіла команда 119-ї окремої бригади територіальної оборони, третє – команда 27-го полку імені князя Святослава Ярославовича Національної гвардії України.
💪 У Срібній лізі перше місце виборола команда 105-го прикордонного загону. Срібними призерами стали представники ГУ Нацполіції в Чернігівській області, бронзу здобула команда Фельд’єгерсько-поштової служби 👇