Шановні чернігівці!
Цикл різдвяно-новорічних свят завершився, і зважаючи на це 16 січня ялинки, які чернігівці власноруч встановили та прикрасили на Красній площі будуть прибрані.
❗️Звертаємося до всіх, хто залишав на ялинках іграшки чи інші символічні атрибути (прапорці, плакати, тощо): якщо ці речі мають для вас особисту цінність і ви хочете зберегти їх, просимо забрати їх до 15 січня включно.
У разі, якщо прикраси й атрибутика не будуть забрані, вони будуть зібрані та передані до музею — з урахуванням змісту, контексту встановлення цих ялинок і значення, яке вони мають для містян.
Дякуємо кожному за розуміння.