9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Харків, Харківська Отг

Одинадцятикласники закладів освіти Холодногірського району сьогодні, 21 червня, …

Одинадцятикласники закладів освіти Холодногірського району сьогодні, 21 червня, зібралися на урочисті заходи з нагоди завершення шкільного навчання.

Цього року школи району закінчив 561 одинадцятикласник (55% перебувають у Харкові). 41 випускник отримав свідоцтво про повну загальну середню освіту з відзнакою. Перемоги на інтелектуальних змаганнях, спортивних турнірах і творчих конкурсах всеукраїнських рівнів здобули 37 одинадцятикласників.

Зі святом дітей, їхніх батьків і вчителів привітав міський голова Ігор Терехов. Він подякував присутнім за мужність і відданість Харкову, в якому вони продовжують жити і працювати.

«Дорогі випускники, я впевнений: ви досягнете всіх цілей, які ставите перед собою. Ви пройшли через багато іспитів, закінчили школу під час війни, що було надзвичайно складно. Але ви це зробили! Хочу подякувати й батькам. Кожен успіх ваших дітей – це і ваш успіх також! І, звісно, звертаюся зі словами вдячності та шани до вчителів. Низький уклін за вашу невтомну працю! Бажаю всім нам миру – в нашому місті та в Україні!» – підкреслив Ігор Терехов.

Кращі учні отримали від мера медалі «Твої успіхи – сила Харкова». Також усі випускники, котрі мешкають у Харкові, отримали пам’ятні знаки «Разом створюємо майбутнє нашого міста», а батькам вручили листи-подяки.





x
Помічник