Томашівська ОТГ
Ось і промайнув час у пришкільних таборах «Промінь» Дідівщинського ліцею та “Пр…
🌞 Ось і промайнув час у пришкільних таборах «Промінь» Дідівщинського ліцею та “Пролісок” Вільненської гімназії.
Ці дні були наповнені щирими усмішками, новими знайомствами, захопливими екскурсіями, творчими майстерками, спортивними змаганнями, веселими іграми та незабутніми враженнями.
Кожен день дарував дітям нові відкриття, цікаві зустрічі та можливість проявити свої таланти. Діти разом дружили, творили, навчалися, мріяли та відпочивали.
🤗Дякуємо всім вихованцям за активність, допитливість і гарний настрій, педагогам – за турботу та цікаво організоване дозвілля, а батькам – за довіру та підтримку.
Нехай теплі спогади про шкільні табори ще довго зігріватимуть серця наших дітей, а попереду на них чекає яскраве, безпечне та щасливе літо! ☀️💛
До нових зустрічей!👋