Медвинська ОТГ
З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні працівники уста…
З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні працівники установ та закладів Медвинської громади зібралися біля Меморіалу загиблим односельцям, щоб віддати шану всім, чиї життя забрала Друга світова війна.
Учасники заходу поклали квіти до Меморіалу та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
До присутніх звернувся голова громади Ігнатій Сергієнко, який наголосив, що пам’ять про трагічні сторінки історії є важливою складовою національної свідомості та зазначив, що український народ добре знає ціну миру, адже, переживши страшні втрати у роки Другої світової війни, сьогодні знову змушений боронити свою свободу та незалежність від російської агресії.
Схиляємо голови у скорботі перед усіма жертвами Другої світової війни.
Нехай пам’ять про їхню мужність, стійкість і жертовність живе вічно, нагадуючи нам про цінність людського життя, миру та єдності.