Любашівська ОТГ
23 червня 2026 року відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищн…
23 червня 2026 року відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія ПАВЛОВА та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Наталі БОБОШКО.
У роботі засідання, крім членів виконкому, взяли участь начальники управлінь та відділів селищної ради, старости старостинських округів.
Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, у тому числі земляків, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України.
На розгляд було винесено питання:
– про приватизацію об’єкта малої приватизації шляхом викупу;
– про затвердження протоколу про результати електронного аукціону;
– про звільнення від обов’язків опікуна над недієздатною особою;
– про надання дозволу командиру військової частини на демонтаж власними силами об’єкту нерухомого майна на території Любашівської селищної територіальної громади.