Ясінянська ОТГ
22 червня Україна вшановує День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Сам…
22 червня Україна вшановує День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Саме цього дня у 1941 році розпочався один із найтрагічніших етапів Другої світової війни, яка принесла людству незліченні страждання, руйнування та мільйони людських втрат. Українська земля стала ареною запеклих боїв, а український народ зазнав величезних випробувань і втрат.
Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у роки Другої світової війни, хто став жертвою окупації, репресій, примусових депортацій та воєнного лихоліття. Ми пам’ятаємо кожне життя, обірване війною, кожну родину, яка втратила найдорожчих.
Ця дата має особливе значення. Вона нагадує нам про страшну ціну, яку доводиться платити за мир, свободу та право жити на своїй землі. На жаль, сьогодні війна знову приносить біль у наші домівки, забирає життя військових і мирних жителів, залишає сиротами дітей та змушує тисячі родин переживати втрати.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх жертв воєн, перед подвигом тих, хто захищав і продовжує захищати Україну. Ми згадуємо наших земляків, які віддали своє життя за незалежність держави, та дякуємо кожному воїну, який сьогодні боронить наше майбутнє.
Нехай пам’ять про жертв війни буде для нас нагадуванням про цінність миру, людського життя та відповідальність за майбутнє нашої держави.
Вічна пам’ять усім жертвам війни.
Вічна слава Захисникам України.
З повагою, голова громади, Андрій Делятинчук!