Вечір спогадів Люби Хомчак: 70 років від дня народження
07.10.2025
22 червня сектетар міської ради Іван Андрійчик провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
Під час наради підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено основні завдання на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
🔹проведення громадських слухань проєкту Статуту Миколаївської ТГ;
🔹візит представника Посольства Республіки Хорватія в Україні;
🔹виконання плану заходів з нагоди Дня міста та Дня Конституції України;
🔹підготовка до проведення чергової сесії міської ради.
За підсумками наради секретар міськради надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів у межах їхніх повноважень.