Самбірська Отг
Самбір втретє поспіль чемпіон Львівщини з пляжного волейболу! 18-20 червня у Ль…
Самбір втретє поспіль чемпіон Львівщини з пляжного волейболу!
18-20 червня у Львові проходив відкритий чемпіонат Львівської області з пляжного волейболу серед дівчат “Кубок Львова 2026”.
У змаганнях взяли участь близько 30 пар-учасниць Львова, Самбора, Мостиськ, Шептицького, Судової Вишні, Ралівки, Турки.
Основна пара Самбора у складі Олени Курило, Лілії Сушко та тренера Володимира Павелко здобули п’ять перемог поспіль. Спочатку наші дівчата перемогли Судову Вишню 2-0, далі СК Панчери Львів 2-0, у грі за вихід у четвірку кращих перемогли Шептицький ДЮСШ-2 з рахунком 2-1. У півфіналі впевнено обіграли Львів ДЮСШ Короля 2-0. В в фіналі з рахунком 2-1 перемогли фаворитів ДЮСШ Шептицький-1. Самбірчанки у підсумку зайняли заслужене перше місце.
Це вже третій рік поспіль Самбірчанки здобувають впевнене чемпіонство на обласній першості!
Щирі вітання нашим спортсменкам та їхньому тренеру із заслуженими нагородами та побажання подальших успіхів та перемог!