Сквирська Отг
Сьогодні, 22 червня, у населених пунктах Сквирської громади відбулося покладання…
Сьогодні, 22 червня, у населених пунктах Сквирської громади відбулося покладання квітів до меморіалів, могил, памятників та Алей Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
У заходах взяли участь керівництво громади, працівники установ, представники громадськості та жителі населених пунктів. Хвилиною мовчання та схиленими головами присутні вшанували пам’ять усіх, чиї життя забрала війна.
22 червня назавжди залишиться в історії як день початку жорстоких випробувань, що принесли на українську землю біль, руйнування та непоправні втрати. Сьогодні історія минулого особливо відгукується в наших серцях, адже українці знову виборюють право жити у вільній і незалежній державі.
Квіти біля меморіалів і на Алеях Слави – це символ нашої вдячності та пам’яті про Героїв різних поколінь. Ми згадуємо тих, хто боронив рідну землю у роки Другої світової війни, і вклоняємося світлій пам’яті захисників і захисниць України, які віддали своє життя у сучасній визвольній боротьбі.
Ми пам’ятаємо кожного. Пам’ятаємо ціну свободи та не маємо права забути тих, завдяки кому маємо сьогоднішній день.
Світла пам’ять усім жертвам війни. Вічна шана Героям. Слава Україні!