9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Кагарлицька Отг

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ – ЦЕ ПРАВО КОЖНОГО

Із 25 по 31 травня 2026 року в Україні проходить Національний тиждень безбар’єрності. Ставівська гімназія також долучилася до проведення Тижня безбар’єрності. Для учнів були проведені години спілкування, заняття з елементами тренінгу «Світ без бар’єрів: рівність починається з мене» та «Безбар’єрність – це право кожного», під час яких учасники обговорили поняття безбар’єрності, рівні можливості кожного і кожної, незалежно від віку, інвалідності, статі чи інших особливостей, звертали увагу на важливість підтримки людей поруч. Діти брали активну участь у виконанні інтерактивних вправ, висловлювали свої думки та вчилися бути уважними й толерантними. 

Також була організована виставка малюнків «Світ без бар’єрів», у яких учасники показали своє бачення світу без бар’єрів – світу, де кожен має можливість навчатися, спілкуватися та почуватися комфортно.

Проведені заходи сприяли вихованню людяності, емпатії та усвідомленню того, що безбар’єрність – це про повагу, рівність і відкритість для всіх.

КЗ КМР “Ставівська гімназія”

x
Помічник