Вінницька ОТГ
Активності, музика і підтримка захисників та захисниць: у Вінниці відбувся дводе…
Активності, музика і підтримка захисників та захисниць: у Вінниці відбувся дводенний «Екологічний вікенд».
Захід об’єднав лекції, екскурсії, спортивні та творчі активності. Учасники відвідали майстер-класи, каталися на сап-дошках і каяках, дізнавалися більше про сортування відходів, екотуризм та розвиток малих річок. Також висадили 405 кущів троянд у Центральному парку та провели тематичні екскурсії містом.
«Головна мета полягала в тому, щоб екологічна культура сприймалася не як разова акція, а як природна складова повсякденного міського життя і щоденна звичка», – зазначила директорка Департамент маркетингу міста та туризму Світлана Циганкова.
Під час заходу вдалося зібрати 20 тисяч гривень на мобільний стоматологічний кабінет для українських захисників та захисниць.