Дивізійська ОТГ
Відбулося засідання чергової сесії Дивізійської сільської ради. Засідання пров…
📝Відбулося засідання чергової сесії Дивізійської сільської ради.
Засідання провів сільський голова Валентин Скалозуб. У роботі сесії також взяли участь секретар Дивізійської сільської ради Ілона Бистрика та перший заступник сільського голови Сергій Міховський.
📌На початку роботи депутати затвердили порядок денний, понад 20 питань, після чого перейшли до їх розгляду.
🔹️Під час засідання було розглянуто та ухвалено рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2027 рік, затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2026 року та внесення змін до бюджету Дивізійської сільської територіальної громади на 2026 рік.
🔹️Значну увагу депутати приділили розгляду та затвердженню низки місцевих програм, серед яких: Програма зміцнення законності, безпеки та порядку «Безпечна Дивізійська сільська територіальна громада», Програма сприяння облаштуванню оборонних рубежів, Програма взаємодії з Білгород-Дністровською районною державною адміністрацією, Програма охорони навколишнього природного середовища, а також зміни до програм розвитку земельних відносин, забезпечення населення питною водою, благоустрою та соціального захисту населення.
🔹️Також депутати підтримали рішення щодо створення фонду охорони навколишнього природного середовища, внесення змін до структури апарату та виконавчих органів сільської ради, складу виконавчого комітету, Статуту Комунального закладу «Жовтоярська гімназія».
🔹️Окремими рішеннями було затверджено Програму з утвердження української національної та громадянської ідентичності, Програму «Молодь Дивізійської сільської територіальної громади», а також розглянуто питання у сфері земельних відносин
🔹️Під час засідання депутати обговорили подальший розвиток громади, реалізацію запланованих проєктів, ефективне використання бюджетних коштів, розвиток інфраструктури, підтримку освітньої галузі, врегулювання земельних відносин та забезпечення якісного надання послуг жителям громади.
🔹️Окремо обговорили питання функціонування 10-х класів у закладах загальної середньої освіти у 2026/2027 навчальному році, затвердження меж Дивізійської сільської територіальної громади, обговорення Стратегії розвитку громади та проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів.
✅️За результатами розгляду всіх питань порядку денного депутати ухвалили відповідні рішення, спрямовані на соціально-економічний розвиток Дивізійської сільської територіальної громади, підвищення добробуту її жителів та забезпечення ефективної роботи органу місцевого самоврядування.
Наприкінці засідання сільський голова Валентин Скалозуб подякував депутатам за конструктивну роботу, виважені рішення та побажав усім миру, 🇺🇦злагоди й плідної праці на благо громади.