Хвилина мовчання: Пам’ятаємо загиблих Героїв
26.09.2025
Підкорили Говерлу!
Учні Верхньостинавський НВК разом із вчителями та батьками здійснили незабутнє сходження на Говерлу – найвищу вершину України.
Попри непростий підйом, усі учасники успішно дісталися вершини, отримавши незабутні враження від карпатських краєвидів. Ця мандрівка згуртувала всіх, подарувала багато позитивних емоцій та ще раз довела, як важливо не здаватися, підтримувати одне одного та цінувати красу нашого краю.
Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму