Райгородська ОТГ
Від імені Райгородської сільської ради та усіх жителів с. Райгород, висловлюємо …
Від імені Райгородської сільської ради та усіх жителів с. Райгород, висловлюємо щиру подяку нашому односельчанину – Пенедюку Андрію Андрійовичу, за те що він за власної ініціативи, своїми силами та за власні кошти, сумлінно потрудився на Райгородському кладовищі, викосив траву та порослі.
Так, саме у таких справах і проявляється справжній патріотизм і любов до своєї Батьківщини та громади, і реальна пошана нашим почилим рідним та співгромадянам. Не з гучних гасел та постійного пошуку винних у різних проблемах, пишучи гнівні пости в соціальних мережах, а у тому щоб самому просто стати і зробити…
Ми щиро бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров’я і добробуту, нехай у вашій домівці завжди буде злагода та достаток!
Пишаємось тим, що в нашій громаді є справжні патріоти!
