9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Димерська ОТГ

Національний тиждень безбар’єрності в Україні

З 25 по 31 травня 2026 року в Україні проводиться Національний тиждень безбар’єрності — ініціатива, спрямована на формування доступного та зручного середовища для кожної людини.

Безбар’єрність — це про рівні можливості, повагу та гідність. Це про те, щоб кожен мешканець громади міг без перешкод навчатися, працювати, отримувати послуги, брати участь у суспільному житті та почуватися комфортно у будь-якому просторі.

Метою проведення Тижня є привернення уваги суспільства до важливості створення доступного середовища, підвищення обізнаності щодо сучасних рішень і реформ у сфері безбар’єрності, а також розвиток культури взаємоповаги та інклюзивності.

У межах Тижня особлива увага приділяється:

* формуванню людиноцентричної та коректної комунікації;

* використанню правильної термінології у сфері безбар’єрності;

* проведенню інформаційних, освітніх та просвітницьких заходів;

* популяризації успішних практик створення доступного середовища;

* залученню громадськості, молоді, бізнесу та експертів до спільних ініціатив.

Димерська громада підтримує принципи безбар’єрності та послідовно працює над створенням відкритого, доступного й комфортного простору для всіх мешканців.

Разом формуємо суспільство без бар’єрів — суспільство рівних можливостей







708320190_1501581815335789_1668228080507426170_n.jpg

x
Помічник