Ніжинська Отг
Передали 37-й автомобіль для потреб Збройних Сил України від Ніжинської громади….
✅Передали 37-й автомобіль для потреб Збройних Сил України від Ніжинської громади. Ця автівка придбана завдяки нашим спільним зусиллям.
Вагомий внесок у придбання автомобіля зробили управління культури і туризму, Будинок культури, хореографічна школа, музична школа, фаховий коледж культури і мистецтв, а також відділ з питань фізичної культури та спорту.
Автомобіль передали військовослужбовцям 305-го окремого полку радіоелектронної боротьби. Саме цей підрозділ щодня виконує надзвичайно важливі завдання із захисту українського неба, зокрема й над Ніжином 🇺🇦
🤝Щиро дякую всім, хто долучається до підтримки наших захисників. Кожен внесок, кожна гривня і кожна добра справа допомагають нашим військовим ефективніше виконувати бойові завдання та наближати Перемогу.