Хмільницька Отг
#Життєстійкість Хмільницьку громаду нещодавно відвідали консультанти громад Він…
#Життєстійкість
Хмільницьку громаду нещодавно відвідали консультанти громад Вінницької області на чолі з регіональними керівниками ініціативи, які на місцях реалізують Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як», – повідомляє ℹ️ відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницька міська рада.
🤝Зустріч із фахівцями ментального здоровʼя відбулася у Хмільницькій міській раді.
Міський голова Микола Юрчишин привітав гостей, розповів про головні пріоритети громади для зміцнення психосоціальної підтримки та презентував систему міжвідомчої взаємодії й координації заходів програми «Ти як?».
Учасники візиту ✔️ознайомилися із локальними сервісами і послугами у сфері ментального здоровʼя та психосоціальної підтримки.
✔️Відвідали ▪️КНП «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги», де дізналися як відбувається інтеграція послуг із ментального здоров’я на базі первинної ланки медичної допомоги.
Фахівці ▪️Центру життєстійкості розповіли ✔️про практики психосоціальної підтримки населення, групові та індивідуальні формати роботи, а також заходи, спрямовані на зміцнення життєстійкості громади.
Команда▪️ КУ «Ветеранський простір» Хмільницької міської ради поінформувала про послуги, які надаються ветеранам, ветеранкам та членам їхніх сімей.
Завершився візит в одному з санаторіїв ◽️міста, де впроваджується програма соціальної адаптації родин ветеранів. Там делегація ознайомилася з підходами до підтримки та відновлення різних категорій населення, а також із практиками, що сприяють їхній успішній адаптації та реінтеграції.
🤝Дякуємо за добру комунікацію. Раді були розповісти про свою важливу місію – дбати про здоровʼя громади, як про власне.
🇺🇦Здорова людина – життєстійка Україна🇺🇦
#Хмільник_офіційно