Гніванська Отг
З 1 липня на Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію цивільних із 19 насел…
❗ З 1 липня на Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію цивільних із 19 населених пунктів поблизу кордону з Росією. Таке рішення ухвалила Рада оборони області за пропозицією військового командування.
👉 Йдеться про 12 сіл у чотирьох громадах Новгород-Сіверського, Корюківського та Чернігівського районів:
▪️ у Новгород-Сіверській міській ТГ – села Вороб’ївка, Камінь, Кам’янська Слобода, Карабани та Чайкине;
▪️ у Семенівській міській ТГ – села Газопровідне та Олександрівка;
▪️ у Корюківській міській ТГ – села Прибинь, Шишківка та Рудня;
▪️ у Городнянській міській ТГ – села Лемешівка та Мощенка.
👉 Також продовжено заходи із обов’язкової евакуації у 7 селах, де вона проводилася у січні цього року: Костобобрів та Залізний Міст Семенівської громади; Бучки, Грем’яч та Будо-Вороб’ївська Новгород-Сіверської громади; Гірськ Сновської громади; Берилівка Городнянської громади. Охочі жителі вже виїхали звідти, а решта – підписували документи з відмовою від евакуації.
ℹ️ За даними РВА та органів громад, у цих населених пунктах зараз живуть близько тисячі людей, серед них – 120 дітей.
🫱 Алгоритм дій в межах евакуації вже відпрацьований. Людей забезпечать транспортом та тимчасовим житлом, допоможуть із розселенням та оформленням необхідних документів.
Детальніше – у публікації на вебсайті ОВА 👇
