9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Миколаївська Отг

Миколаїв отримав затверджену схему теплопостачання до 2044 року Миколаїв зроби…

🔥 Миколаїв отримав затверджену схему теплопостачання до 2044 року

Миколаїв зробив важливий крок до модернізації міської енергетичної інфраструктури. Міністерство розвитку громад та територій України затвердило схему теплопостачання міста до 2044 року – стратегічний документ, який визначатиме розвиток системи теплопостачання громади на наступні десятиліття.

📌20 червня у Мінрозвитку відбувся захист документа. Схему презентували її розробники – команда Інституту промислової екології. Від Миколаєва документ захищала команда на чолі із заступником міського голови Сергієм Коренєвим. До складу делегації також увійшли заступник директора департаменту енергетики міськради Олександр Дубровін, начальник управління сталого розвитку міста ДЖКГ Володимир Ніколайчук, заступник директора ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Олександр Іванов та менеджер проєктів і міжнародної співпраці ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» Анатолій Стрельников.

🤝Над створенням схеми фахівці працювали з листопада 2024 року. Документ розробили міжнародна консалтингова група COWI та Інститут промислової екології за фінансової підтримки Данського енергетичного агентства (DEA).

👉Схема передбачає комплексне оновлення системи теплопостачання міста: реконструкцію та модернізацію об’єктів, впровадження енергоефективних рішень, підвищення надійності мереж та екологічності галузі з урахуванням перспектив розвитку Миколаєва.

✅За результатами захисту комісія Мінрозвитку ухвалила рішення про затвердження схеми теплопостачання міста. Найближчим часом відповідний наказ буде оприлюднений на сайті міністерства, а наступним етапом стане затвердження документа депутатами на сесії Миколаївської міської ради.



x
Помічник