Бізнес, Економіка, Новослобідська ОТГ, Суспільство
Агросектор Сумщини: підсумки засідання обласного штабу з польових робіт
🌾 Сприяння агросектору Сумщини: участь у засіданні обласного штабу
Сьогодні, 25 червня 2026 року, місцеві аграрії разом із представниками влади долучилися до важливого засідання Сумського обласного штабу щодо сприяння проведенню комплексу сільськогосподарських робіт у 2026 році. Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови Сумської ОДА – начальника обласної військової адміністрації В.Г. Бабича.
Під час зустрічі спільно з колегами та профільними службами детально опрацювали ключові питання, від яких залежить продовольча безпека регіону та безпека самих працівників. Зокрема, проаналізовано підсумки посівної кампанії та прогнози щодо збирання врожаю-2026. Окрему увагу приділено протипожежній та мінній безпеці під час польових робіт в умовах воєнного стану. Скоординовано правила переміщення великогабаритних транспортних засобів та перевезення великовагових вантажів територією Сумщини.
Також обговорено роботу міжнародних програм, зокрема Mercy Corps, та діючі державні програми фінансової підтримки агросектору. Розглянуто заходи щодо протидії рейдерським захопленням земельних ділянок під час жнив. За всіма обговореними питаннями прийняті чіткі доручення, які допоможуть аграріям Сумщини ефективно та безпечно провести комплекс літньо-осінніх польових робіт.
Дякуємо кожному захиснику та кожному аграрію, які тримають свій фронт! Робота триває🤝Слава Україні! 🇺🇦