9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Великодальницька ОТГ

Водопостачання в громаді. Відбулася нарада. Сьогодні відбулася чергова апаратн…

Водопостачання в громаді. Відбулася нарада.

Сьогодні відбулася чергова апаратна нарада, головним питанням якої стала ситуація з водопостачанням у мікрорайоні першого кварталу та частині другого кварталу Великодальницької громади.

Під час апаратної наради директор КП «Великодальницьке КП ВУЖКГ» Віктор Іванович Красильник доповів про причини виникнення проблем із водопостачанням.

Минулого тижня ТОВ «Інфоксводоканал» здійснило планове відключення центральної насосної станції у зв’язку з проведенням робіт із захисту трансформаторного обладнання від можливих ворожих атак. Трансформатори були розміщені у спеціальних бетонних захисних саркофагах.
У результаті проведення робіт центральний водогін був повністю зупинений більш ніж на добу. Для відновлення необхідного тиску в системі знадобилося ще кілька днів.

На жаль, станом на сьогодні тиск у центральному водогоні залишається мінімальним, що не дає можливості у повному обсязі забезпечувати водою мешканців першого кварталу.
Для покращення ситуації комунальним підприємством була запущена сільська станція підкачки. Однак повна зупинка центрального водогону призвела до значного завоздушення як магістральних, так і сільських мереж.

Станція підкачки працює вже декілька діб та поступово наповнює систему водопостачання.

На превеликий жаль, вчора сталася аварійна зупинка станції через вихід з ладу трансформатора, який забезпечує її електроживленням. Працівники комунального підприємства негайно звернулися до компанії ДТЕК. Однак через нічний час та дію комендантської години виконання робіт на високовольтному обладнанні було перенесено на ранок, оскільки спеціалізована лабораторія не мала можливості здійснити виїзд та надати дозвіл на пуск обладнання.

Станом на сьогодні станція підкачки працює у штатному режимі та продовжує наповнення мережі. Відбувається поступове відновлення водопостачання у домівках мешканців.
За результатами наради прийнято наступні рішення:

✅ повторно звернутися до ТОВ «Інфоксводоканал» щодо недопущення у майбутньому подібних ситуацій без належного інформування громади;

✅ вимагати від ТОВ «Інфоксводоканал» встановлення повітровідвідного клапана (розповітрювача) на точці врізки магістрального водогону, звідки здійснюється подача води до мікрорайонів першого та четвертого кварталів;

✅ звернутися до Одеської районної військової адміністрації щодо сприяння у вирішенні питання встановлення необхідного обладнання компанією ТОВ ІНФОКСВОДОКАНАЛ;

✅ доручити директору КП «Великодальницьке КП ВУЖКГ» забезпечити цілодобову роботу сільської станції підкачки та затвердити графік чергувань працівників;

✅ організувати підвезення питної води мешканцям, у яких тимчасово відсутнє водопостачання.

✅ доручити директору КП «Великодальницьке КП ВУЖКГ» забезпечити кожні дві години інформувати населення про хід відновлення водопостачання.
Ситуація перебуває на постійному контролі. Дякуємо мешканцям за звернення, розуміння та терпіння.




x
Помічник