Курісовська ОТГ
Шкільний омбудсман нашого ліцею — на важливому освітньому заході! Наш ліцей — ц…
🚀 Шкільний омбудсман нашого ліцею — на важливому освітньому заході!
Наш ліцей — це не лише про уроки, а й про активну участь у крутих освітніх і правових ініціативах ⚖️✨
Сьогодні наша учениця Мантя Поліна долучилася до масштабного заходу в межах проєкту «Шкільний Омбудсман» 👩🎓💬
Учасники мали змогу ознайомитися зі Щорічною доповіддю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2025 рік 📊, обговорити актуальні питання захисту прав дітей та молоді, а також взяти участь у практичних активностях проєкту.
Кульмінацією заходу стало урочисте вручення посвідчень шкільних омбудсманів 🪪✨
Вітаємо нашу ліцеїстку з таким важливим кроком і новим статусом! 💙
Впевнені, що попереду — багато корисних справ, нових знань і реальних змін на благо учнівської спільноти 🤝
Разом творимо свідоме, відповідальне та правове суспільство! 🇺🇦🔥