9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Голосіївський, Суспільство

Випускники Голосіївського району здобули 200 балів на НМТ-2026

Перші вагомі результати Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2026 року вже з’явилися в Голосіївському районі Києва. Випускники місцевих ліцеїв демонструють високий рівень знань, наполегливість та впевнено здобувають максимальні 200 балів на тестуванні.

Особливою гордістю стали учні Ліцею №220 міста Києва, які отримали найвищий результат з англійської мови та історії України. 200 балів на НМТ здобули Анастасія Новікова, Данило Наумчук, Марія Свиридова, Владислав Комірний та Софія Сопружинська. Також блискучий результат показали випускниці ліцею №130 імені Данте Аліг’єрі — Софія Твердохвалова та Ксенія Баранцова.

Ще одним приводом для гордості став випускник ліцею №108 міста Києва Андрій Гришко, який отримав максимальні 200 балів з математики. За кожним таким досягненням — велика праця учнів, підтримка батьків і професійність педагогів.

НМТ-2026 вкотре доводить, що українська освіта має сильних, талановитих і цілеспрямованих дітей. Попри всі виклики, молодь продовжує досягати високих результатів. Щиро вітаємо випускників, учителів та родини з цими перемогами й бажаємо нових звершень та успішного вступу до омріяних закладів освіти.

Управління освіти Голосіївської РДА





x
Помічник