Харків: Підготовка до опалювального сезону та пожежна безпека
03.10.2025
✔️На Харківщині створюють сучасну медико-санітарну частину для працівників ДСНС
За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова його заступниця Олена Логвинова ознайомилася з перебігом ремонтних робіт медико-санітарної частини, яку в координації з ДСНС створюють для рятувальників регіону.
Разом із начальником ГУ ДСНС у Харківській області Артемом Астаховим Олена Логвинова оглянула об’єкт, а також приміщення майбутньої установи.
Заплановані системні зміни дозволять покращити якість медичної допомоги для працівників ДСНС на всіх рівнях, а також оптимізувати використання ресурсів та вивести медичний супровід на якісно новий рівень відповідно до сучасних стандартів.
✍Детальніше – за посиланням https://chuhuiv-rda.gov.ua/news/1782372669/