Чортківська Отг
ЧОРТКІВ РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ: ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО ПОЧАТОК СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВ…
ЧОРТКІВ РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ: ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО ПОЧАТОК СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА З НОРВЕЗЬКИМ ОКРУГОМ ЕСТФОЛД 🇳🇴
Чортківська міська рада на чолі з Володимиром Шматьком продовжує розвивати активне міжнародне співробітництво з закордонними муніципалітетами та крок за кроком відкривати Чортків для світу.
Сьогодні, 25 червня, у Гданську (Польща) у ході щорічної Конференції з відновлення України підписано меморандум про взаєморозуміння між Чортківською міською радою та Радою округу Естфолд (Норвегія).
🤝Документ підписали Чортківський міський голова Володимир Шматько та голова Ради округу Естфолд Сіндре Єнс Мартінсен-Ев’є.
🇳🇴Це вже 15-й міжнародний партнер Чорткова і перше партнерство саме із норвезьким округом.
Меморандум визначає ключові напрями співробітництва, зокрема розвиток громад і сталий розвиток, інфраструктуру та публічні послуги, освіту, готовність до надзвичайних ситуацій та безпеку, культуру і громадянське суспільство.
Угода також передбачає обмін знаннями, розробку та реалізацію спільних проєктів, участь у міжнародних програмах і вивчення можливостей для довгострокового партнерства.
Окрім того, домовились про відпочинок дітей Чортківської громади у Норвегії.