9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Білгород-Дністровська Отг, Війна, Суспільство

Хвилина мовчання у Білгороді-Дністровському: вшанування загиблих

Щоранку о 9:00 в Білгороді-Дністровському, як і по всій Україні, проходить загальнонаціональна хвилина мовчання. Це щоденний ритуал, який нагадує про трагедію війни, розв’язаної російською федерацією. Ми схиляємо голови в пам’ять про всіх, хто загинув через збройну агресію – військових і цивільних, дорослих і дітей. Кожна втрата – це біль, який об’єднує українців. Хвилина мовчання – це не просто формальність, а можливість зупинитися і подумати про тих, хто віддав життя за свободу та незалежність України. У Білгороді-Дністровському ця традиція особливо важлива, адже місто, як і вся країна, переживає важкі часи. Ми вшановуємо кожного, хто міг би ще жити, якби не війна. Вічна пам’ять героям!

x
Помічник