9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Ужгородська Отг

Змагання з художньої гімнастики «Кубок Ужгорода» – 20-21 травня у спорткомплексі…

Змагання з художньої гімнастики «Кубок Ужгорода» – 20-21 травня у спорткомплексі «Юність».
Участь у турнірі візьмуть спортсменки із Закарпатської, Львівської, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської та Київської областей, повідомляє управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, за сприяння якого відбудеться цей захід.
У програмі – індивідуальні вправи та групові виступи.
20 травня, у суботу, початок змагань о 09:00, парад відкриття о 13:30, завершення о 20:30.
21 травня, у неділю, змагання відбуватимуться із 09:00 до 19:00.

x
Помічник