Другий день візиту Президента Володимира Зеленського на Дніпропетровщину. Разом з Главою держави відвідали центр підготовки мобільно-вогневих груп. Тих, що боронять небо від російського залізяччя.
Воїни наполегливо тренуються, аби збитих ворожих цілей ставало більше. Відточують влучність на спеціальних тренажерах.
Пишаюся захисниками. Найкращі отримали від Верховного головнокомандувача нагороди.
Наступною нашою зупинкою був один з ліцеїв Дніпра. Неймовірно тепла атмосфера, гарні умови для школярів. Невимушене спілкування з учнями та педагогами.
Президент нагадав дітям, що треба жити сьогодні. Йти вперед, розвиватися. Заради майбутнього.