Земельні торги у Вінниці: аукціон з будівництва офісів
16.09.2025
Вихованка Вінницької МДЮСШ №2 Анна Сипко здобула бронзу міжнародного турніру з тхеквондо (ВТФ).
20–21 червня у Відні відбувся рейтинговий турнір класу G-1з пумсе Austrian Open Poomsae (ВТФ), на якому Анна виборола нагороду складі кадетської збірної України.
На шляху до медалі українська команда перемогла збірну Боснії і Герцеговини, а у півфіналі поступилася майбутнім чемпіонкам турніру – спортсменкам із Німеччини.
У змаганнях взяли участь представники 12 країн світу, а в особистій категорії за нагороди боролися 43 спортсменки. Бронзова медаль стала важливим міжнародним досягненням для вінницької тхеквондистки.
Вінниця Спортивна