Курилівська ОТГ
Юні курилівчани повернулися з відпочинку на Тернопільщині Десять незабутніх …
🚌 Юні курилівчани повернулися з відпочинку на Тернопільщині
🥳 Десять незабутніх днів учні Глушківського ліцею провели в Підгородньому, що в Тернопільській області. Цілий океан емоцій діти привезли із собою. Старовинні замки, відвідини славетного міста Тернополя, розваги та оздоровлення — це була яскрава та насичена на події подорож. Тепер з новими силами знову можна пізнавати усе нове!
🤝 Уся Курилівська громада та особисто начальник Курилівської СВА Олександр Баулін дякують за гостинність до дітей Підгороднянському сільському голові Сергій Чапрак, на запрошення якого юні курилівчани відпочивали на Тернопільщині. Це ще більше зміцнило дружні стосунки Курилівської та Підгороднянська об’єднана територіальна громада, які вже другий рік тісно співпрацюють в рамках Національного проєкту Пліч-о-пліч: Згуртовані громади. До нових зустрічей! 🙌
Усі відео та фото з відпочинку дітей на Тернопільщині можна подивитися в соціальних мережах Курилівського ліцею — посилання закріплені в коментарях.
#курилівка #харків #купянськ #купянськийрайон