Підгайцівська ОТГ
Сила, гартування та новий старт: у Підгайцівській громаді формується футбольна …
⚽️ Сила, гартування та новий старт: у Підгайцівській громаді формується футбольна команда ветеранів!
Спорт об’єднує, повертає сили та гартує командний дух. Сьогодні у Підгайцівській сільській раді відбулася надзвичайно важлива та тепла зустріч із нашими демобілізованими захисниками.
Разом із радником сільського голови Олександром Бляшуком, директоркою КЗ “Центр культури, туризму, молоді та спорту” Тетяною Ковжук та фахівцем із супроводу ветеранів Вадимом Жуком обговорили майбутнє ветеранського спорту в нашій громаді.
🤝 Вадим Жук офіційно координуватиме спортивну спільноту ветеранів Підгайцівської громади. І перші результати вже є! Розроблено унікальний логотип команди, а також придбано та забрендовано якісні комплекти нової спортивної форми.
Варто зазначити, що наші ветерани вже активно проявляють себе: раніше вони гідно представили громаду у змаганнях із боулінгу та настільного тенісу. Тепер настав час для великого футболу!
📅 Перше тренування: чекаємо саме на ВАС!
Запрошуємо ветеранів долучитися до першої спільної гри, відчути драйв футбольного поля та підтримати один одного.
Коли: Середа, 1 липня
Час: 19:30
Де: Стадіон у с. Підгайці
📞 Реєстрація та деталі за телефоном: 0507036973 (Вадим).
Приходьте, навіть якщо давно не тримали м’яч! Це простір для своїх, де панує повага, підтримка та справжній командний дух.💪🇺🇦
КУ “Центр надання соціальних послуг” Підгайцівської сільської ради
Олександр Бляшук – депутат Підгайцівської сільської ради