Славська ОТГ
Мирівська громада у Славську Минулого року в межах національного проєкту «Пліч…
Мирівська громада у Славську ❤️
Минулого року в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Славська громада підписала меморандум про співпрацю з Мирівською громадою Дніпропетровської області, Нікопольського району.
Днями наша громада приймала школярів із громади-партнера. Через безпекову ситуацію вони тривалий час навчалися дистанційно, тож для багатьох ця поїздка стала можливістю вперше за довгий час зустрітися наживо. Востаннє вони бачилися ще чотири роки тому, а у Славській громаді нарешті змогли знову зустрітися, поспілкуватися та провести час разом.
Одним із найяскравіших моментів поїздки стала екскурсія до GORO Mountain Resort. Також діти побували у різних куточках Славської громади, познайомилися з нашим краєм, відпочили та отримали багато позитивних емоцій.
«Для нас надзвичайно важливо створити всі умови, щоб кожна дитина почувалася захищеною, комфортно та могла насолоджуватися щасливими моментами дитинства. Саме тому ми й надалі робитимемо все можливе, аби Славська громада залишалася місцем безпечного відпочинку, підтримки, нових знайомств і теплих спогадів», – зазначив в. о. голови Олег Даниляк.